predajňa: Adidas Kysucké Nové Mesto, PO-PIA 9:00 - 17:00, SO 9:00 - 12:00

 

 

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ

KONTAKTY

ADISPORT
Tatranská 7
010 08 Žilina
tel: +421 905 134 447
adisport@adisport.sk
www.adisport.sk
IČO: 44271034

NOVINKY

arr3Podporete nás na FACEBOOKuPáči sa vám náš eshop a chcete nás doporučit svojím známym ...? Podporte nás na facebooku a stante... arr3TERMO oblečenie NORDBLANCNa blížiace sa chladné zimné počasie sme pre Vás pripravili novú kolekciu funkčného prádla od značky...


TERMO oblečenie NORDBLANC

Na blížiace sa chladné zimné počasie sme pre Vás pripravili novú kolekciu funkčného prádla od značky NORDBLANC - v ponuke nájdete termo tričká, termo nohavice, jednovrstvové aj dvojvrstvové funkčné prádlo, fleece a iné doplnky.

DÁMSKE TERMO PRÁDLO

PÁNSKE TERMO PRÁDLO

DETSKÉ TERMO PRÁDLO

ČIAPKY

NORDBLANC je značka so špecifickým image, zamerané na dizajn, výrobu a distribúciu širokého spektra športového oblečenia a doplnkov. Za dobu svojej existencie oslovila koncepcií svojich produktov už stovky tisíc zákazníků.Značka NORDBLANC je žiadaná pre vyváženosť ceny, designu, funkčnosti, kvality materiálu a spracovania v prospech užívateľa. NORDBLANC sa špecializuje na lyžiarske a snowboardové oblečenie a funkčné prádlo, ktoré zohľadňuje a vytvára nové trendy v rozvoji extrémnych sportů.Produktová séria je veľmi široká a zahŕňa takmer všetky oblečenie pre rôzne druhy športov a voľný čas. Prepracovanosť strihov, funkčných detailov a pohodlie uživateleje základný prvok NORDBLANC výrobkov. Každý rok prináša novinky a vychytávky, ktoré v mnohých prípadoch u konkurenčných produktov nenájdete.

Z ponuky výrobkov značky NORDBLANC Vám ponúkame TERMO PRÁDLO určené do chladného zimného počasia.

 

ZTQ1OGZmYm