NOVINKY

arr3Podporete nás na FACEBOOKuPáči sa vám náš eshop a chcete nás doporučit svojím známym ...? Podporte nás na facebooku a stante... arr3TERMO oblečenie NORDBLANCNa blížiace sa chladné zimné počasie sme pre Vás pripravili novú kolekciu funkčného prádla od značky...

TOVAR V AKCII

NAŠA CENA 9,50 EUR
NAŠA CENA 22,50 EUR
NAŠA CENA 79,50 EUR

NAJPREDÁVANEJŠÍ

KONTAKTY

ADISPORT
Tatranská 7
010 08 Žilina
tel: +421 905 134 447
adisport@adisport.sk
www.adisport.sk
IČO: 44271034

 

 TERMO oblečenie NORDBLANC

Na blížiace sa chladné zimné počasie sme pre Vás pripravili novú kolekciu funkčného prádla od značky NORDBLANC - v ponuke nájdete termo tričká, termo nohavice, jednovrstvové aj dvojvrstvové funkčné prádlo, fleece a iné doplnky.

DÁMSKE TERMO PRÁDLO

PÁNSKE TERMO PRÁDLO

DETSKÉ TERMO PRÁDLO

ČIAPKY

NORDBLANC je značka so špecifickým image, zamerané na dizajn, výrobu a distribúciu širokého spektra športového oblečenia a doplnkov. Za dobu svojej existencie oslovila koncepcií svojich produktov už stovky tisíc zákazníků.Značka NORDBLANC je žiadaná pre vyváženosť ceny, designu, funkčnosti, kvality materiálu a spracovania v prospech užívateľa. NORDBLANC sa špecializuje na lyžiarske a snowboardové oblečenie a funkčné prádlo, ktoré zohľadňuje a vytvára nové trendy v rozvoji extrémnych sportů.Produktová séria je veľmi široká a zahŕňa takmer všetky oblečenie pre rôzne druhy športov a voľný čas. Prepracovanosť strihov, funkčných detailov a pohodlie uživateleje základný prvok NORDBLANC výrobkov. Každý rok prináša novinky a vychytávky, ktoré v mnohých prípadoch u konkurenčných produktov nenájdete.

Z ponuky výrobkov značky NORDBLANC Vám ponúkame TERMO PRÁDLO určené do chladného zimného počasia.

 

YjcwN