Registruj sa a získaj 5% zľavu z každého nákupu. Registrovať sa môžeš TU.

Doprava a platba

Cena a platobné podmienky

Cena za objednaný tovar uvedená v internetovom obchode na web-stránkach www.adisport.sk predávajúceho je konečná a záväzná pre predávajúceho a kupujúceho. Súčasťou ceny nie sú prepravné náklady ani žiadne iné náklady pokiaľ to nie je uvedené v popise produktu, resp. v objednávke. Cena tovaru je určovaná podľa platného cenníka. Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny cien tovaru bez ukončenia jeho platnosti. Kupujúci - objednávateľ môže uskutočniť platbu za objednaný tovar nasledovnými spôsobmi:

- zaplatením dobierky v hotovosti pri jej prevzatí
- zaplatením bezhotovostným stykom na účet predávajúceho
- zaplatením v hotovosti na jednej z predajní predávajúceho

Až do úplného zaplatenia ceny objednaného tovaru kupujúcim zostáva objednaný tovar vo vlastníctve predávajúceho.

Odber tovaru  a dodacia doba

Tovar, ktorý je skladom, odosielame do 2 pracovných dní po obdržaní objednávky. Tovar, ktorý nie je na sklade, odosielame do 7-10 dní. Dlhší termín dodávky tovaru je podľa individuálnej dohody. Odber tovaru sa uskutočňuje spôsobom dohodnutým v objednávke.

1. Predávajúci je povinný dodať tovar v lehote a na adresu uvedenú kupujúcim pri potvrdení objednávky.

2. Predávajúci zabezpečuje dodanie tovaru nasledovnými spôsobmi:

a) Komfortné doručenie kuriérskou službou DPD– dobierka (platba kuriérovi pri preberaní tovaru): 4,30 €
b) Komfortné doručenie kuriérskou službou DPD– platba vopred na účet: 3,50 €
c) Doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty – platba vopred na účet: 2,80 €
d) Doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty – dobierka (platba doručovateľovi pri preberaní tovaru): 4,20 €
e) Osobný odber na predajni (prevádzke) – platba v hotovosti: 0,00 €
f) Doručenie kuriérskou službou do Českej republiky – platba vopred na účet: 10,00 €

g) Doručenie cez Zásielkovňu.s na dobierku  a Zásielkovňu.cz platba vopred -  od 3,50 eur

 

Všetky ceny sú uvedené s DPH.

3. Kupujúci je povinný objednaný tovar prevziať v dohodnutom termíne a na adrese uvedenej v objednávke.

4. Pri osobnom prevzatí tovaru je povinný kupujúci skontrolovať správnosť, kompletnosť a neporušenosť tovaru potvrdiť prevzatie tovaru na predajnom mieste, kde si tovar prevzal.

5. Pri prevzatí tovaru, ktorý bol odoslaný predávajúcim kupujúci je povinný pri preberaní tovaru skontrolovať fyzickú neporušenosť a kompletnosť zásielky za prítomnosti a pred odchodom kuriéra. Pokiaľ je zásielka (alebo jej obal) viditeľne porušená, poškodená alebo zničená, spotrebiteľ je povinný bez prevzatia zásielky ihneď kontaktovať predávajúceho a so zasielateľskou spoločnosťou spísať Zápis o škode na zásielke. Akékoľvek neskoršie reklamácie na množstvo a fyzické porušenie tovaru nebudú predávajúcim akceptované. Reklamácie mechanického poškodenia tovaru, ktoré nebolo zjavné pri prevzatí zásielky, je kupujúci povinný oznámiť mailovou formou na adresu adisport@adisport.sk do 24 hod. ako ho obdržal doručený kuriérskou službou. Neskoršie reklamácie tohto druhu už nie je možné uznať.

6. Kupujúci je povinný uviesť správnu a úplnú poštovú aj fakturačnú adresu, na ktorú má byť objednaný odoslaný. Kupujúci je povinný prevziať objednaný tovar a zaplatiť celkovú cenu. S celkovou cenou je zákazník oboznámený pri vyplňovaní objednávky ešte pred jej záväzným potvrdením. Pokiaľ kupujúci odmietne prevziať zásielku a nezaplatí celkovú cenu, predávajúci mu je oprávnený účtovať podľa § 442, odsek 1 zákona č. 40/1964 Z.z (Občianskeho zákonníka), náklady spojené s poštovným a balným. To neplatí pri zásielkach mechanicky poškodených pri preprave. Kupujúci je povinný prevziať vec na dohodnutom mieste a v dohodnutom termíne. V opačnom prípade je predávajúci oprávnený podľa §614, odseky 1,5 zákona č. 40/1964 Z.z (Občianskeho zákonníka) účtovať kupujúcemu náklady spojené s uskladnením.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz